Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

PARC INDUSTRIAL SRL

CUI
15018316
Reg. Comerț
J2002000894201
Înregistrată
15.11.2002
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. SOSEAUA HUNEDOARA-SANTUHALM, NR.2
16.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 15.11.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.630.139 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
206.942 RON
▲ 36% vs 2024
Capitaluri proprii
894.693 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0829 k1,7 mil2,5 mil3,3 mil4,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.301.595 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.255.071 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.145.530 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.035.224 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.630.139 RON2021 · Profit: 47.837 RON2022 · Profit: 59.089 RON2023 · Profit: 90.149 RON2024 · Profit: 152.167 RON2025 · Profit: 206.942 RON2021 · Datorii: 342.309 RON2022 · Datorii: 114.217 RON2023 · Datorii: 118.152 RON2024 · Datorii: 96.726 RON2025 · Datorii: 101.826 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PARC INDUSTRIAL SRL a avut o cifră de afaceri de 3.630.139 RON în 2025, cu un profit net de 206.942 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.630.139 3.035.224 4.145.530 3.255.071 2.301.595
Profit net 206.942 152.167 90.149 59.089 47.837
Capitaluri proprii 894.693 763.835 656.743 596.139 663.002
Active totale 5.220.516 5.389.766 5.609.308 5.849.977 6.450.140
Datorii totale 101.826 96.726 118.152 114.217 342.309
Număr mediu salariați 1 1 1 3 3

Analiză de risc — insolvență

16.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.