Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CONSTANCE STIL SRL

CUI
15008754
Reg. Comerț
J2002011470405
Înregistrată
13.11.2002
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. NERVA TRAIAN, NR.23-25, BL.M71, SC.2, ET.3, AP.49
-41.47
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
23 ani (din 13.11.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
282.741 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
33.608 RON
▲ 164% vs 2024
Capitaluri proprii
-355.758 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0105 k211 k316 k422 k527 k2021 · Cifră de afaceri: 198.675 RON2022 · Cifră de afaceri: 221.572 RON2023 · Cifră de afaceri: 277.072 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.921 RON2025 · Cifră de afaceri: 282.741 RON2021 · Profit: 11.313 RON2022 · Profit: 25.734 RON2023 · Profit: 16.066 RON2024 · Profit: 12.712 RON2025 · Profit: 33.608 RON2021 · Datorii: 527.235 RON2022 · Datorii: 507.555 RON2023 · Datorii: 467.662 RON2024 · Datorii: 453.477 RON2025 · Datorii: 405.042 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONSTANCE STIL SRL a avut o cifră de afaceri de 282.741 RON în 2025, cu un profit net de 33.608 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 282.741 299.921 277.072 221.572 198.675
Profit net 33.608 12.712 16.066 25.734 11.313
Capitaluri proprii -355.758 -390.166 -402.878 -418.944 -444.678
Active totale 49.284 63.311 64.097 86.767 82.557
Datorii totale 405.042 453.477 467.662 507.555 527.235
Număr mediu salariați 3 4 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-41.47
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.