Activă Plătitor TVA SUCEAVA

GRAAL SRL

CUI
14951723
Reg. Comerț
J2002000562337
Înregistrată
18.10.2002
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, BLD. PREFECT GAVRIL TUDORAŞ, NR.21, BL.B 6, SC.A, ET.2, AP.11, cod poștal 720283
2.34
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 18.10.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.719.751 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
189.233 RON
▼ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
189.473 RON
▼ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0744 k1,5 mil2,2 mil3,0 mil3,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.551.351 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.600.867 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.494.488 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.532.362 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.719.751 RON2021 · Profit: 591.584 RON2022 · Profit: 620.240 RON2023 · Profit: 416.126 RON2024 · Profit: 253.480 RON2025 · Profit: 189.233 RON2021 · Datorii: 970.900 RON2022 · Datorii: 993.289 RON2023 · Datorii: 941.415 RON2024 · Datorii: 1.120.397 RON2025 · Datorii: 1.173.460 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GRAAL SRL a avut o cifră de afaceri de 3.719.751 RON în 2025, cu un profit net de 189.233 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.719.751 3.532.362 3.494.488 3.600.867 3.551.351
Profit net 189.233 253.480 416.126 620.240 591.584
Capitaluri proprii 189.473 253.720 469.002 620.480 591.824
Active totale 1.324.248 1.316.995 1.347.961 1.554.236 1.524.204
Datorii totale 1.173.460 1.120.397 941.415 993.289 970.900
Număr mediu salariați 11 11 11 11 11

Analiză de risc — insolvență

2.34
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.