Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

CONSOLIDA SRL

CUI
14909982
Reg. Comerț
J2002000279073
Înregistrată
30.09.2002
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT SAUCENIŢA COM. VĂCULEŞTI, STR. VIITORULUI, NR.94, cod poștal 715200
2.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3512
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 30.09.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
16.800 RON
Profit net
13.329 RON
▼ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
55.402 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k95 k143 k191 k238 k2021 · Cifră de afaceri: 238.151 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 54.076 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 16.800 RON2021 · Profit: 109.467 RON2022 · Profit: 726 RON2023 · Profit: 2.586 RON2024 · Profit: 27.154 RON2025 · Profit: 13.329 RON2021 · Datorii: 14.238 RON2022 · Datorii: 26.313 RON2023 · Datorii: 44.240 RON2024 · Datorii: 132.169 RON2025 · Datorii: 158.944 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONSOLIDA SRL a avut o cifră de afaceri de 16.800 RON în 2025, cu un profit net de 13.329 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 16.800 0 54.076 10.500 238.151
Profit net 13.329 27.154 2.586 726 109.467
Capitaluri proprii 55.402 42.073 14.920 12.333 114.648
Active totale 214.346 174.242 59.160 38.646 128.886
Datorii totale 158.944 132.169 44.240 26.313 14.238
Număr mediu salariați 0 0 1 0 2

Analiză de risc — insolvență

2.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3512).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.