Activă Plătitor TVA VASLUI

SIAINTERPROD S.R.L.

CUI
14870947
Reg. Comerț
J37/257/2002
Înregistrată
11.09.2002
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. HUŞI, STR. SACA, NR.25, cod poștal 735100
5.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 11.09.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
136.452 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
284.966 RON
Capitaluri proprii
285.833 RON
▲ 32868% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0148 k295 k443 k591 k738 k2021 · Cifră de afaceri: 149.643 RON2022 · Cifră de afaceri: 157.485 RON2023 · Cifră de afaceri: 161.382 RON2024 · Cifră de afaceri: 153.310 RON2025 · Cifră de afaceri: 136.452 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.462 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 284.966 RON2021 · Datorii: 738.455 RON2022 · Datorii: 736.047 RON2023 · Datorii: 693.687 RON2024 · Datorii: 633.825 RON2025 · Datorii: 715.218 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIAINTERPROD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 136.452 RON în 2025, cu un profit net de 284.966 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 136.452 153.310 161.382 157.485 149.643
Profit net 284.966 0 18.462 0 0
Capitaluri proprii 285.833 867 68.122 49.660 152.749
Active totale 1.001.051 634.692 761.809 785.707 891.204
Datorii totale 715.218 633.825 693.687 736.047 738.455
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.