Activă Plătitor TVA CLUJ

CAT MANAGEMENT OXIGEN S.R.L.

CUI
14868297
Reg. Comerț
J12/1679/2002
Înregistrată
10.09.2002
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PARIS, NR.6, AP.N23, cod poștal 400125
7.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4618
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 10.09.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
349.245 RON
▲ 49% vs 2024
Profit net
190.102 RON
▲ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
190.360 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k210 k279 k349 k2021 · Cifră de afaceri: 176.874 RON2022 · Cifră de afaceri: 185.414 RON2023 · Cifră de afaceri: 167.519 RON2024 · Cifră de afaceri: 233.787 RON2025 · Cifră de afaceri: 349.245 RON2021 · Profit: 102.413 RON2022 · Profit: 95.898 RON2023 · Profit: 75.081 RON2024 · Profit: 128.439 RON2025 · Profit: 190.102 RON2021 · Datorii: 19.058 RON2022 · Datorii: 23.568 RON2023 · Datorii: 34.341 RON2024 · Datorii: 32.515 RON2025 · Datorii: 257.694 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAT MANAGEMENT OXIGEN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 349.245 RON în 2025, cu un profit net de 190.102 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 349.245 233.787 167.519 185.414 176.874
Profit net 190.102 128.439 75.081 95.898 102.413
Capitaluri proprii 190.360 195.219 151.780 96.156 194.521
Active totale 448.054 227.734 186.121 119.724 213.579
Datorii totale 257.694 32.515 34.341 23.568 19.058
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4618).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.