Activă CLUJ

WENDEL WINDOW SRL

CUI
14852142
Reg. Comerț
J2002001633124
Înregistrată
02.09.2002
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FRUNZIŞULUI, NR.88
10.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2223
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 02.09.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
229.472 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
10.137 RON
▼ 89% vs 2024
Capitaluri proprii
509.722 RON
▼ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k168 k253 k337 k421 k2021 · Cifră de afaceri: 213.092 RON2022 · Cifră de afaceri: 159.706 RON2023 · Cifră de afaceri: 201.849 RON2024 · Cifră de afaceri: 219.872 RON2025 · Cifră de afaceri: 229.472 RON2021 · Profit: 103.831 RON2022 · Profit: 65.018 RON2023 · Profit: 93.838 RON2024 · Profit: 88.621 RON2025 · Profit: 10.137 RON2021 · Datorii: 420.973 RON2022 · Datorii: 302.835 RON2023 · Datorii: 319.234 RON2024 · Datorii: 221.268 RON2025 · Datorii: 117.047 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WENDEL WINDOW SRL a avut o cifră de afaceri de 229.472 RON în 2025, cu un profit net de 10.137 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 229.472 219.872 201.849 159.706 213.092
Profit net 10.137 88.621 93.838 65.018 103.831
Capitaluri proprii 509.722 1.868.261 1.779.640 1.685.802 1.620.784
Active totale 626.769 2.089.529 2.098.874 1.988.637 2.041.757
Datorii totale 117.047 221.268 319.234 302.835 420.973
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2223).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.