Activă Plătitor TVA TIMIŞ

DE CONSTRUCT IND SRL

CUI
14833450
Reg. Comerț
J35/1318/2002
Înregistrată
22.08.2002
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DROPIEI, NR.3, SC.A, ET.3, AP.11
7.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 22.08.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
76.211.614 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
2.740.871 RON
▲ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
23.766.039 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
35
▼ 3% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 mil31 mil46 mil62 mil77 mil2021 · Cifră de afaceri: 56.895.963 RON2022 · Cifră de afaceri: 65.093.146 RON2023 · Cifră de afaceri: 70.252.979 RON2024 · Cifră de afaceri: 76.918.815 RON2025 · Cifră de afaceri: 76.211.614 RON2021 · Profit: 4.085.642 RON2022 · Profit: 3.496.865 RON2023 · Profit: 3.112.962 RON2024 · Profit: 2.709.124 RON2025 · Profit: 2.740.871 RON2021 · Datorii: 4.263.542 RON2022 · Datorii: 7.639.640 RON2023 · Datorii: 4.795.506 RON2024 · Datorii: 8.647.143 RON2025 · Datorii: 10.640.874 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DE CONSTRUCT IND SRL a avut o cifră de afaceri de 76.211.614 RON în 2025, cu un profit net de 2.740.871 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 76.211.614 76.918.815 70.252.979 65.093.146 56.895.963
Profit net 2.740.871 2.709.124 3.112.962 3.496.865 4.085.642
Capitaluri proprii 23.766.039 21.013.022 19.934.333 17.908.328 16.911.462
Active totale 35.572.316 29.986.533 25.234.910 26.695.360 22.576.323
Datorii totale 10.640.874 8.647.143 4.795.506 7.639.640 4.263.542
Număr mediu salariați 35 36 40 38 37

Analiză de risc — insolvență

7.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.