Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

BIG CONF SRL

CUI
14829417
Reg. Comerț
J07/233/2002
Înregistrată
22.08.2002
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, CAL. NAŢIONALĂ, NR.1, cod poștal 710001
2.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 22.08.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
66.531.975 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
1.623.958 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
18.128.363 RON
▼ 28% vs 2024
Număr mediu angajați
141
▲ 10% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 mil31 mil46 mil62 mil77 mil2021 · Cifră de afaceri: 50.218.638 RON2022 · Cifră de afaceri: 47.042.091 RON2023 · Cifră de afaceri: 69.748.855 RON2024 · Cifră de afaceri: 76.976.609 RON2025 · Cifră de afaceri: 66.531.975 RON2021 · Profit: 627.131 RON2022 · Profit: 1.177.850 RON2023 · Profit: 2.412.463 RON2024 · Profit: 4.862.366 RON2025 · Profit: 1.623.958 RON2021 · Datorii: 30.264.421 RON2022 · Datorii: 32.045.756 RON2023 · Datorii: 29.415.952 RON2024 · Datorii: 38.405.380 RON2025 · Datorii: 41.607.328 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BIG CONF SRL a avut o cifră de afaceri de 66.531.975 RON în 2025, cu un profit net de 1.623.958 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 66.531.975 76.976.609 69.748.855 47.042.091 50.218.638
Profit net 1.623.958 4.862.366 2.412.463 1.177.850 627.131
Capitaluri proprii 18.128.363 25.035.553 20.173.187 17.760.724 19.142.794
Active totale 59.761.303 63.459.247 49.604.074 49.811.457 49.415.527
Datorii totale 41.607.328 38.405.380 29.415.952 32.045.756 30.264.421
Număr mediu salariați 141 128 118 104 104

Analiză de risc — insolvență

2.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.