Activă Plătitor TVA ILFOV

MERECOM RELAX SRL

CUI
14772922
Reg. Comerț
J40/315/2008
Înregistrată
25.07.2002
Sediu social JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-DEAL COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, STR. CETINEI, NR.1
3.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9699
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 25.07.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
356.260 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
126.922 RON
▲ 509% vs 2024
Capitaluri proprii
127.163 RON
▲ 1102% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

090 k180 k271 k361 k451 k2021 · Cifră de afaceri: 178.269 RON2022 · Cifră de afaceri: 216.990 RON2023 · Cifră de afaceri: 279.191 RON2024 · Cifră de afaceri: 323.728 RON2025 · Cifră de afaceri: 356.260 RON2021 · Profit: 29.496 RON2022 · Profit: 47.308 RON2023 · Profit: 93.421 RON2024 · Profit: 20.838 RON2025 · Profit: 126.922 RON2021 · Datorii: 31.686 RON2022 · Datorii: 189.512 RON2023 · Datorii: 183.560 RON2024 · Datorii: 435.696 RON2025 · Datorii: 451.162 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MERECOM RELAX SRL a avut o cifră de afaceri de 356.260 RON în 2025, cu un profit net de 126.922 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 356.260 323.728 279.191 216.990 178.269
Profit net 126.922 20.838 93.421 47.308 29.496
Capitaluri proprii 127.163 10.579 152.321 58.899 222.117
Active totale 578.052 445.759 334.895 246.064 252.776
Datorii totale 451.162 435.696 183.560 189.512 31.686
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9699).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.