Activă Plătitor TVA SATU MARE

BAI TERMALE S.R.L.

CUI
14692394
Reg. Comerț
J30/290/2002
Înregistrată
13.06.2002
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT ACÂŞ COM. ACÂŞ, BAI TERMALE C.F.970 NR.TOP721-4/1B, cod poștal 447005
-8.98
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Tăşnad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9604
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 13.06.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
186.927 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.169.574 RON
▼ 246% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0417 k834 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 506.090 RON2022 · Cifră de afaceri: 640.613 RON2023 · Cifră de afaceri: 684.672 RON2024 · Cifră de afaceri: 369.797 RON2025 · Cifră de afaceri: 186.927 RON2021 · Profit: 281.746 RON2022 · Profit: 207.403 RON2023 · Profit: 285.116 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.037.018 RON2022 · Datorii: 949.220 RON2023 · Datorii: 1.233.740 RON2024 · Datorii: 1.971.424 RON2025 · Datorii: 2.084.060 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BAI TERMALE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 186.927 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 186.927 369.797 684.672 640.613 506.090
Profit net 0 0 285.116 207.403 281.746
Capitaluri proprii -1.169.574 -338.075 286.114 331.607 141.293
Active totale 914.486 1.633.349 1.519.854 1.280.827 1.178.311
Datorii totale 2.084.060 1.971.424 1.233.740 949.220 1.037.018
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-8.98
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9604).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.