Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

DECEBAL ESTIVAL 2002 SA

CUI
14670752
Reg. Comerț
J2002001309135
Înregistrată
03.06.2002
Sediu social JUD. CONSTANŢA, LOC. NEPTUN MUN. MANGALIA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.14, HOTEL DECEBAL
68.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
5510
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 03.06.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.482.098 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
421.759 RON
▼ 18% vs 2024
Capitaluri proprii
5.680.681 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0400 k801 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.668.663 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.981.989 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.001.897 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.653.559 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.482.098 RON2021 · Profit: 340.001 RON2022 · Profit: 908.328 RON2023 · Profit: 987.150 RON2024 · Profit: 515.909 RON2025 · Profit: 421.759 RON2021 · Datorii: 18.751 RON2022 · Datorii: 11.801 RON2023 · Datorii: 147.532 RON2024 · Datorii: 99.253 RON2025 · Datorii: 96.972 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DECEBAL ESTIVAL 2002 SA a avut o cifră de afaceri de 1.482.098 RON în 2025, cu un profit net de 421.759 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.482.098 1.653.559 2.001.897 1.981.989 1.668.663
Profit net 421.759 515.909 987.150 908.328 340.001
Capitaluri proprii 5.680.681 5.258.922 5.730.163 6.136.115 5.351.285
Active totale 5.903.644 5.509.870 6.060.234 6.147.916 5.400.474
Datorii totale 96.972 99.253 147.532 11.801 18.751
Număr mediu salariați 6 6 7 6 6

Analiză de risc — insolvență

68.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5510).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.