Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MADE BY TECA S.R.L.

CUI
14670590
Reg. Comerț
J40/10567/2018
Înregistrată
03.06.2002
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL 1 DECEMBRIE 1918, NR.27D, BL.PM76, SC.A, ET.2, AP.18, cod poștal 31575
470.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 03.06.2002)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
7.000 RON
▼ 53% vs 2017
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2017
Capitaluri proprii
22.075 RON
▼ 39% vs 2017
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k49 k73 k98 k122 k2014 · Cifră de afaceri: 18.545 RON2015 · Cifră de afaceri: 13.150 RON2016 · Cifră de afaceri: 10.174 RON2017 · Cifră de afaceri: 14.950 RON2018 · Cifră de afaceri: 7.000 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 11.145 RON2016 · Profit: 1.909 RON2017 · Profit: 4.271 RON2018 · Profit: 0 RON2014 · Datorii: 121.972 RON2015 · Datorii: 275 RON2016 · Datorii: 1.740 RON2017 · Datorii: 5.676 RON2018 · Datorii: 50 RON20142015201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MADE BY TECA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.000 RON în 2018, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20182017201620152014
Cifră de afaceri netă 7.000 14.950 10.174 13.150 18.545
Profit net 0 4.271 1.909 11.145 0
Capitaluri proprii 22.075 36.469 31.947 32.021 -96.187
Active totale 22.125 42.145 33.687 32.296 25.785
Datorii totale 50 5.676 1.740 275 121.972
Număr mediu salariați 1 3 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

470.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.