Activă BUZĂU

MED FAM CONSULT SRL

CUI
14658023
Reg. Comerț
J2002000302104
Înregistrată
28.05.2002
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. BUCEGI, NR.47
5.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 28.05.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
453.630 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
24.248 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
24.448 RON
▼ 76% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k184 k275 k367 k459 k2021 · Cifră de afaceri: 261.504 RON2022 · Cifră de afaceri: 269.700 RON2023 · Cifră de afaceri: 361.379 RON2024 · Cifră de afaceri: 459.116 RON2025 · Cifră de afaceri: 453.630 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 15.385 RON2023 · Profit: 18.920 RON2024 · Profit: 73.672 RON2025 · Profit: 24.248 RON2021 · Datorii: 90.180 RON2022 · Datorii: 23.019 RON2023 · Datorii: 34.646 RON2024 · Datorii: 35.909 RON2025 · Datorii: 51.298 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MED FAM CONSULT SRL a avut o cifră de afaceri de 453.630 RON în 2025, cu un profit net de 24.248 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 453.630 459.116 361.379 269.700 261.504
Profit net 24.248 73.672 18.920 15.385 0
Capitaluri proprii 24.448 100.611 26.939 6.981 -24.827
Active totale 75.746 136.520 61.585 30.000 65.353
Datorii totale 51.298 35.909 34.646 23.019 90.180
Număr mediu salariați 2 3 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

5.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.