Activă Plătitor TVA CLUJ

VANGO SRL

CUI
14642345
Reg. Comerț
J2002000924126
Înregistrată
20.05.2002
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FRUNZIŞULUI, NR.46, cod poștal 400664
4.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4664
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 20.05.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
835.913 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
92.865 RON
▲ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
93.751 RON
▲ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0181 k363 k544 k725 k907 k2021 · Cifră de afaceri: 822.087 RON2022 · Cifră de afaceri: 717.054 RON2023 · Cifră de afaceri: 906.690 RON2024 · Cifră de afaceri: 729.059 RON2025 · Cifră de afaceri: 835.913 RON2021 · Profit: 77.937 RON2022 · Profit: 11.619 RON2023 · Profit: 97.086 RON2024 · Profit: 69.074 RON2025 · Profit: 92.865 RON2021 · Datorii: 75.951 RON2022 · Datorii: 219.241 RON2023 · Datorii: 269.525 RON2024 · Datorii: 347.084 RON2025 · Datorii: 260.305 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VANGO SRL a avut o cifră de afaceri de 835.913 RON în 2025, cu un profit net de 92.865 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 835.913 729.059 906.690 717.054 822.087
Profit net 92.865 69.074 97.086 11.619 77.937
Capitaluri proprii 93.751 70.598 209.525 112.438 319.819
Active totale 354.056 417.682 479.050 331.612 395.650
Datorii totale 260.305 347.084 269.525 219.241 75.951
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

4.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4664).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.