Activă PRAHOVA

LIB-GROUP INT.RO SRL

CUI
14634423
Reg. Comerț
J29/489/2002
Înregistrată
15.05.2002
Sediu social JUD. PRAHOVA, COM. MĂGURELE, STR. PRINCIPALA (DN 1A), NR.FN, BL.B, ET.P, AP.2, cod poștal 107345
-5.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
141
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 15.05.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.117 RON
▼ 93% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-128.923 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k242 k303 k2021 · Cifră de afaceri: 44.973 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.213 RON2023 · Cifră de afaceri: 10.584 RON2024 · Cifră de afaceri: 78.255 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.117 RON2021 · Profit: 101.299 RON2022 · Profit: 69.735 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 153.110 RON2022 · Datorii: 167.802 RON2023 · Datorii: 189.400 RON2024 · Datorii: 199.531 RON2025 · Datorii: 302.956 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LIB-GROUP INT.RO SRL a avut o cifră de afaceri de 5.117 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.117 78.255 10.584 9.213 44.973
Profit net 0 0 0 69.735 101.299
Capitaluri proprii -128.923 -125.782 -98.454 3.257 -66.477
Active totale 174.033 73.749 90.946 171.059 86.633
Datorii totale 302.956 199.531 189.400 167.802 153.110
Număr mediu salariați 0 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-5.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 141) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 141).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.