Activă Plătitor TVA ARGEŞ

AURO-STAR SRL

CUI
145990
Reg. Comerț
J1992002258035
Înregistrată
30.11.1992
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. VICTORIEI, NR.10, BL.A5, cod poștal 110025
3.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4772
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 30.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
466.306 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
45.295 RON
▲ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
816.529 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0291 k581 k872 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 248.338 RON2022 · Cifră de afaceri: 363.311 RON2023 · Cifră de afaceri: 411.237 RON2024 · Cifră de afaceri: 386.171 RON2025 · Cifră de afaceri: 466.306 RON2021 · Profit: 18.545 RON2022 · Profit: 22.082 RON2023 · Profit: 42.282 RON2024 · Profit: 40.958 RON2025 · Profit: 45.295 RON2021 · Datorii: 1.365.025 RON2022 · Datorii: 1.366.304 RON2023 · Datorii: 1.378.299 RON2024 · Datorii: 1.452.624 RON2025 · Datorii: 1.396.127 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AURO-STAR SRL a avut o cifră de afaceri de 466.306 RON în 2025, cu un profit net de 45.295 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 466.306 386.171 411.237 363.311 248.338
Profit net 45.295 40.958 42.282 22.082 18.545
Capitaluri proprii 816.529 771.234 730.276 687.994 665.912
Active totale 2.129.336 2.163.850 2.048.567 1.994.290 1.988.235
Datorii totale 1.396.127 1.452.624 1.378.299 1.366.304 1.365.025
Număr mediu salariați 4 4 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

3.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4772).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.