Activă Plătitor TVA ARAD

FRANCOR INTERNATIONAL SRL

CUI
14596818
Reg. Comerț
J02/340/2002
Înregistrată
23.04.2002
Sediu social JUD. ARAD, SAT ZĂDĂRENI COM. ZĂDĂRENI, STR. IASOMIEI, NR.931, cod poștal 317130
1.70
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4618
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 23.04.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
159.586 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
23.066 RON
▼ 61% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k120 k159 k199 k2021 · Cifră de afaceri: 199.246 RON2022 · Cifră de afaceri: 192.349 RON2023 · Cifră de afaceri: 188.431 RON2024 · Cifră de afaceri: 179.726 RON2025 · Cifră de afaceri: 159.586 RON2021 · Profit: 89.277 RON2022 · Profit: 36.820 RON2023 · Profit: 30.274 RON2024 · Profit: 7.729 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 62.919 RON2022 · Datorii: 188.213 RON2023 · Datorii: 127.057 RON2024 · Datorii: 104.084 RON2025 · Datorii: 84.061 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRANCOR INTERNATIONAL SRL a avut o cifră de afaceri de 159.586 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 159.586 179.726 188.431 192.349 199.246
Profit net 0 7.729 30.274 36.820 89.277
Capitaluri proprii 23.066 59.277 67.363 37.089 94.843
Active totale 107.127 163.361 193.513 221.141 157.762
Datorii totale 84.061 104.084 127.057 188.213 62.919
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.70
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4618).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.