Activă Plătitor TVA CLUJ

CLAUMED SRL

CUI
14548349
Reg. Comerț
J2002000590125
Înregistrată
29.03.2002
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRACTORIŞTILOR, NR.2
2.47
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4646
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 29.03.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
888.996 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
75.293 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0178 k356 k533 k711 k889 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 613.640 RON2023 · Cifră de afaceri: 416.900 RON2024 · Cifră de afaceri: 851.905 RON2025 · Cifră de afaceri: 888.996 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 41.042 RON2023 · Profit: 7.691 RON2024 · Profit: 75.227 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 22.896 RON2022 · Datorii: 343.907 RON2023 · Datorii: 348.453 RON2024 · Datorii: 288.878 RON2025 · Datorii: 170.854 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLAUMED SRL a avut o cifră de afaceri de 888.996 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 888.996 851.905 416.900 613.640 0
Profit net 0 75.227 7.691 41.042 0
Capitaluri proprii 75.293 75.467 56.927 49.235 8.194
Active totale 246.147 364.345 405.380 393.142 31.090
Datorii totale 170.854 288.878 348.453 343.907 22.896
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.47
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4646).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.