Activă Plătitor TVA NEAMŢ

APPLE PIE SRL

CUI
14518321
Reg. Comerț
J27/129/2002
Înregistrată
15.03.2002
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. CUZA VODĂ, NR.59, cod poștal 611014
695.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 15.03.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.719 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
2.692.010 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,1 mil2,2 mil3,3 mil4,4 mil5,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.699.241 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.977.805 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.470.817 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.406.027 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.719 RON2021 · Profit: 164.688 RON2022 · Profit: 35.430 RON2023 · Profit: 38.688 RON2024 · Profit: 544.629 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.355.182 RON2022 · Datorii: 1.271.220 RON2023 · Datorii: 1.339.810 RON2024 · Datorii: 281.864 RON2025 · Datorii: 4.105 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

APPLE PIE SRL a avut o cifră de afaceri de 21.719 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.719 4.406.027 5.470.817 4.977.805 4.699.241
Profit net 0 544.629 38.688 35.430 164.688
Capitaluri proprii 2.692.010 2.665.723 2.294.312 2.255.624 2.220.195
Active totale 2.696.115 2.947.587 3.634.122 3.526.844 3.575.377
Datorii totale 4.105 281.864 1.339.810 1.271.220 1.355.182
Număr mediu salariați 0 60 80 91 90

Analiză de risc — insolvență

695.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.