Activă TIMIŞ

TIM PROTECTION S.R.L.

CUI
14501168
Reg. Comerț
J35/303/2002
Înregistrată
08.03.2002
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.45, BL.C14
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 08.03.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
0 RON
▼ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0546 k1,1 mil1,6 mil2,2 mil2,7 mil2009 · Cifră de afaceri: 2.657.294 RON2010 · Cifră de afaceri: 2.731.191 RON2011 · Cifră de afaceri: 2.098.277 RON2012 · Cifră de afaceri: 1.750.260 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2009 · Profit: 168.973 RON2010 · Profit: 10.489 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2009 · Datorii: 1.345.599 RON2010 · Datorii: 1.190.616 RON2011 · Datorii: 1.171.779 RON2012 · Datorii: 1.195.256 RON2025 · Datorii: 0 RON20092010201120122025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TIM PROTECTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252012201120102009
Cifră de afaceri netă 0 1.750.260 2.098.277 2.731.191 2.657.294
Profit net 0 0 0 10.489 168.973
Capitaluri proprii 0 733.676 753.290 984.868 1.143.257
Active totale 0 1.928.932 1.925.069 1.982.365 2.465.775
Datorii totale 0 1.195.256 1.171.779 1.190.616 1.345.599
Număr mediu salariați 0 13 14 16 15

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.