Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

H-I-2002 SRL

CUI
14493740
Reg. Comerț
J2002000112248
Înregistrată
06.03.2002
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BORŞA, STR. ŞTRANDULUI, BL.A12/50, SC.A, ET.PARTER, AP.2
7.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 06.03.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
454.815 RON
▼ 39% vs 2024
Profit net
18.420 RON
▲ 965% vs 2024
Capitaluri proprii
636.957 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0347 k693 k1,0 mil1,4 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.067.915 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.732.729 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.447.698 RON2024 · Cifră de afaceri: 742.876 RON2025 · Cifră de afaceri: 454.815 RON2021 · Profit: 90.887 RON2022 · Profit: 282.398 RON2023 · Profit: 291.817 RON2024 · Profit: 1.729 RON2025 · Profit: 18.420 RON2021 · Datorii: 45.219 RON2022 · Datorii: 782.676 RON2023 · Datorii: 421.742 RON2024 · Datorii: 181.714 RON2025 · Datorii: 225.531 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

H-I-2002 SRL a avut o cifră de afaceri de 454.815 RON în 2025, cu un profit net de 18.420 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 454.815 742.876 1.447.698 1.732.729 1.067.915
Profit net 18.420 1.729 291.817 282.398 90.887
Capitaluri proprii 636.957 618.536 616.807 324.991 792.592
Active totale 813.684 751.446 1.038.549 1.107.667 837.811
Datorii totale 225.531 181.714 421.742 782.676 45.219
Număr mediu salariați 3 4 6 10 5

Analiză de risc — insolvență

7.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.