Activă OLT

MATEIAS 2 SRL

CUI
14443466
Reg. Comerț
J28/60/2002
Înregistrată
13.02.2002
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. A.I. CUZA, NR.35, BL.2, SC.A, AP.1
-1.86
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8514
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 13.02.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-8.070 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k44 k66 k88 k109 k2021 · Cifră de afaceri: 93.901 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.451 RON2023 · Cifră de afaceri: 63.599 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 37.144 RON2022 · Profit: 43.929 RON2023 · Profit: 26.214 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.575 RON2022 · Datorii: 33.321 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 39.857 RON2025 · Datorii: 40.208 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MATEIAS 2 SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 63.599 109.451 93.901
Profit net 0 0 26.214 43.929 37.144
Capitaluri proprii -8.070 -7.720 70.383 44.169 129.130
Active totale 32.138 32.137 70.383 77.490 131.705
Datorii totale 40.208 39.857 0 33.321 2.575
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.86
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8514).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.