Activă Plătitor TVA HARGHITA

UNIONPRESS SRL

CUI
14415695
Reg. Comerț
J2002000024194
Înregistrată
31.01.2002
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT CICEU COM. CICEU, CICEU, NR.1066, cod poștal 537297
1.11
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5510
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 31.01.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
767.134 RON
▲ 610% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.648.524 RON
▼ 55% vs 2024
Număr mediu angajați
21
▲ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,4 mil4,8 mil7,1 mil9,5 mil12 mil2021 · Cifră de afaceri: 376.571 RON2022 · Cifră de afaceri: 144.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 182.687 RON2024 · Cifră de afaceri: 108.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 767.134 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.201.948 RON2022 · Datorii: 5.073.897 RON2023 · Datorii: 7.041.457 RON2024 · Datorii: 9.503.366 RON2025 · Datorii: 11.910.359 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNIONPRESS SRL a avut o cifră de afaceri de 767.134 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 767.134 108.000 182.687 144.000 376.571
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 1.648.524 3.650.271 4.603.971 5.392.040 5.630.183
Active totale 13.957.010 13.650.219 12.240.464 10.611.424 9.038.584
Datorii totale 11.910.359 9.503.366 7.041.457 5.073.897 3.201.948
Număr mediu salariați 21 18 18 15 15

Analiză de risc — insolvență

1.11
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5510).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.