Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

FIVE CONTINENTS SRL

CUI
14400295
Reg. Comerț
J2002000015071
Înregistrată
23.01.2002
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT RĂCHIŢI COM. RĂCHIŢI,, cod poștal 717310
6.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4639
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 23.01.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.584.148 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
5.582.045 RON
▲ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
6.175.243 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
35
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09,0 mil18 mil27 mil36 mil45 mil2021 · Cifră de afaceri: 22.883.850 RON2022 · Cifră de afaceri: 33.757.136 RON2023 · Cifră de afaceri: 45.170.107 RON2024 · Cifră de afaceri: 37.726.934 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.584.148 RON2021 · Profit: 1.152.860 RON2022 · Profit: 2.202.233 RON2023 · Profit: 4.405.217 RON2024 · Profit: 5.250.153 RON2025 · Profit: 5.582.045 RON2021 · Datorii: 3.158.957 RON2022 · Datorii: 5.380.381 RON2023 · Datorii: 5.849.269 RON2024 · Datorii: 10.859.561 RON2025 · Datorii: 11.187.893 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FIVE CONTINENTS SRL a avut o cifră de afaceri de 42.584.148 RON în 2025, cu un profit net de 5.582.045 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.584.148 37.726.934 45.170.107 33.757.136 22.883.850
Profit net 5.582.045 5.250.153 4.405.217 2.202.233 1.152.860
Capitaluri proprii 6.175.243 6.353.269 5.144.762 2.939.545 3.265.811
Active totale 17.355.364 17.202.924 10.994.031 8.316.148 6.416.910
Datorii totale 11.187.893 10.859.561 5.849.269 5.380.381 3.158.957
Număr mediu salariați 35 35 34 39 33

Analiză de risc — insolvență

6.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4639).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.