Activă CARAŞ-SEVERIN

TRANSAT 2002 SRL

CUI
14386654
Reg. Comerț
J2002000012113
Înregistrată
16.01.2002
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, ALEEA GLADIOLELOR, NR.2, SC.2, ET.2, AP.10, cod poștal 320198
-168.32
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4779
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 16.01.2002)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.908 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
6.462 RON
Capitaluri proprii
-211.927 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

044 k88 k133 k177 k221 k2021 · Cifră de afaceri: 41.218 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.793 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.994 RON2024 · Cifră de afaceri: 29.309 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.908 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 434 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.462 RON2021 · Datorii: 195.994 RON2022 · Datorii: 221.242 RON2023 · Datorii: 219.431 RON2024 · Datorii: 220.911 RON2025 · Datorii: 219.851 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRANSAT 2002 SRL a avut o cifră de afaceri de 38.908 RON în 2025, cu un profit net de 6.462 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.908 29.309 5.994 2.793 41.218
Profit net 6.462 0 434 0 0
Capitaluri proprii -211.927 -218.389 -207.916 -208.350 -192.758
Active totale 7.924 2.522 11.515 12.892 3.236
Datorii totale 219.851 220.911 219.431 221.242 195.994
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

-168.32
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4779).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.