Activă Plătitor TVA BRAŞOV

AUTO TRAKT COM SRL

CUI
14331772
Reg. Comerț
J2001001270085
Înregistrată
06.12.2001
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. AUREL VLAICU, NR.74, AP.2, cod poștal 500178
4.89
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4672
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 06.12.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.609 RON
▼ 65% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
96.565 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k59 k88 k118 k147 k2021 · Cifră de afaceri: 82.582 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.963 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.947 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.421 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.609 RON2021 · Profit: 24.042 RON2022 · Profit: 58.359 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 147.489 RON2022 · Datorii: 86.481 RON2023 · Datorii: 84.489 RON2024 · Datorii: 78.620 RON2025 · Datorii: 78.970 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO TRAKT COM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.609 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.609 7.421 28.947 6.963 82.582
Profit net 0 0 0 58.359 24.042
Capitaluri proprii 96.565 97.932 98.719 138.655 80.295
Active totale 175.535 176.552 183.208 225.136 227.784
Datorii totale 78.970 78.620 84.489 86.481 147.489
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.89
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4672).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.