Activă CLUJ

XMEDIA SRL

CUI
14320412
Reg. Comerț
J2001001605122
Înregistrată
30.11.2001
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA GODEANU, NR.5, AP.49
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 30.11.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.250 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
116.597 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k82 k109 k136 k2021 · Cifră de afaceri: 136.039 RON2022 · Cifră de afaceri: 92.452 RON2023 · Cifră de afaceri: 49.727 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.450 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.250 RON2021 · Profit: 122.835 RON2022 · Profit: 81.474 RON2023 · Profit: 37.092 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.128 RON2022 · Datorii: 19.163 RON2023 · Datorii: 2.364 RON2024 · Datorii: 2.363 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

XMEDIA SRL a avut o cifră de afaceri de 1.250 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.250 2.450 49.727 92.452 136.039
Profit net 0 0 37.092 81.474 122.835
Capitaluri proprii 116.597 116.616 118.806 81.714 363.563
Active totale 116.597 118.979 121.170 100.877 364.691
Datorii totale 0 2.363 2.364 19.163 1.128
Număr mediu salariați 0 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.