Activă SIBIU

PRETTY WOMAN S.R.L.

CUI
14297808
Reg. Comerț
J32/707/2001
Înregistrată
19.11.2001
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. BÂRSEI, NR.6, BL.36, SC.1, ET.2, AP.34, cod poștal 550073
-12.75
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4779
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
24 ani (din 19.11.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.705 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-17.606 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

06 k12 k18 k24 k30 k2021 · Cifră de afaceri: 10.116 RON2022 · Cifră de afaceri: 15.451 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.494 RON2024 · Cifră de afaceri: 15.593 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.705 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 1.228 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 792 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 30.263 RON2022 · Datorii: 25.834 RON2023 · Datorii: 24.835 RON2024 · Datorii: 26.748 RON2025 · Datorii: 27.174 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRETTY WOMAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 10.705 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.705 15.593 11.494 15.451 10.116
Profit net 0 792 0 1.228 0
Capitaluri proprii -17.606 -13.590 -14.382 -14.127 -15.354
Active totale 9.568 13.158 10.453 11.707 14.909
Datorii totale 27.174 26.748 24.835 25.834 30.263
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-12.75
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4779).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.