Activă NEAMŢ

DASIMED SRL

CUI
14216200
Reg. Comerț
J2001000404274
Înregistrată
08.10.2001
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. ECOULUI, NR.6, BL.G15, SC.A, AP.3, cod poștal 610036
1.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 08.10.2001)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
20.678 RON
▼ 82% vs 2015
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
4.170 RON
▼ 83% vs 2015
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2015

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k104 k155 k207 k259 k2012 · Cifră de afaceri: 151.284 RON2013 · Cifră de afaceri: 118.908 RON2014 · Cifră de afaceri: 130.724 RON2015 · Cifră de afaceri: 114.745 RON2016 · Cifră de afaceri: 20.678 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 204.716 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2012 · Datorii: 217.239 RON2013 · Datorii: 259.081 RON2014 · Datorii: 28.040 RON2015 · Datorii: 16.224 RON2016 · Datorii: 25.913 RON20122013201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DASIMED SRL a avut o cifră de afaceri de 20.678 RON în 2016, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20162015201420132012
Cifră de afaceri netă 20.678 114.745 130.724 118.908 151.284
Profit net 0 0 204.716 0 0
Capitaluri proprii 4.170 25.120 36.557 -168.158 -91.088
Active totale 30.083 41.344 64.597 90.923 126.151
Datorii totale 25.913 16.224 28.040 259.081 217.239
Număr mediu salariați 0 3 6 6 6

Analiză de risc — insolvență

1.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.