Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BIMA STING S.R.L.

CUI
14188452
Reg. Comerț
J40/8040/2001
Înregistrată
21.09.2001
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. THEODOR D. SPERANTIA, NR.137, BL.84, SC.1, AP.30, cod poștal 30935
12.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 21.09.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
157.941 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
33.581 RON
▲ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
134.398 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k75 k112 k149 k186 k2021 · Cifră de afaceri: 171.053 RON2022 · Cifră de afaceri: 186.421 RON2023 · Cifră de afaceri: 168.348 RON2024 · Cifră de afaceri: 174.117 RON2025 · Cifră de afaceri: 157.941 RON2021 · Profit: 44.460 RON2022 · Profit: 54.993 RON2023 · Profit: 21.089 RON2024 · Profit: 23.348 RON2025 · Profit: 33.581 RON2021 · Datorii: 53.048 RON2022 · Datorii: 36.732 RON2023 · Datorii: 20.644 RON2024 · Datorii: 23.964 RON2025 · Datorii: 26.679 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BIMA STING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 157.941 RON în 2025, cu un profit net de 33.581 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 157.941 174.117 168.348 186.421 171.053
Profit net 33.581 23.348 21.089 54.993 44.460
Capitaluri proprii 134.398 134.997 113.822 110.029 103.327
Active totale 161.047 158.961 134.466 146.587 155.936
Datorii totale 26.679 23.964 20.644 36.732 53.048
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.