Activă SATU MARE

AMD GRUP SRL

CUI
13882927
Reg. Comerț
J2001000190300
Înregistrată
15.05.2001
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, ALEEA POSTĂVARU, NR.6, BL.15, AP.SP2, cod poștal 440234
8.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 15.05.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
390.841 RON
▲ 32% vs 2024
Profit net
118.856 RON
▲ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
223.856 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k156 k235 k313 k391 k2021 · Cifră de afaceri: 293.424 RON2022 · Cifră de afaceri: 237.266 RON2023 · Cifră de afaceri: 203.051 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.670 RON2025 · Cifră de afaceri: 390.841 RON2021 · Profit: 184.136 RON2022 · Profit: 130.458 RON2023 · Profit: 50.499 RON2024 · Profit: 102.128 RON2025 · Profit: 118.856 RON2021 · Datorii: 140.932 RON2022 · Datorii: 39.557 RON2023 · Datorii: 35.663 RON2024 · Datorii: 59.612 RON2025 · Datorii: 165.985 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AMD GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 390.841 RON în 2025, cu un profit net de 118.856 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 390.841 295.670 203.051 237.266 293.424
Profit net 118.856 102.128 50.499 130.458 184.136
Capitaluri proprii 223.856 207.128 197.491 230.458 242.692
Active totale 389.841 265.381 231.795 276.161 392.684
Datorii totale 165.985 59.612 35.663 39.557 140.932
Număr mediu salariați 3 2 2 1 2

Analiză de risc — insolvență

8.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.