Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

EURO IMPACT SRL

CUI
13881247
Reg. Comerț
J2001000283246
Înregistrată
14.05.2001
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT RUSCOVA COM. RUSCOVA, , NR.698, cod poștal 437260
1.75
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 14.05.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.738.250 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
36.158 RON
▼ 80% vs 2024
Capitaluri proprii
1.120.884 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,8 mil3,5 mil5,3 mil7,1 mil8,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 7.673.331 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.835.484 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.790.551 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.466.049 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.738.250 RON2021 · Profit: 132.072 RON2022 · Profit: 361.010 RON2023 · Profit: 354.843 RON2024 · Profit: 183.382 RON2025 · Profit: 36.158 RON2021 · Datorii: 6.653.997 RON2022 · Datorii: 5.259.204 RON2023 · Datorii: 5.600.988 RON2024 · Datorii: 5.018.087 RON2025 · Datorii: 4.138.216 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EURO IMPACT SRL a avut o cifră de afaceri de 5.738.250 RON în 2025, cu un profit net de 36.158 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.738.250 7.466.049 7.790.551 8.835.484 7.673.331
Profit net 36.158 183.382 354.843 361.010 132.072
Capitaluri proprii 1.120.884 1.401.926 1.479.965 2.017.801 1.574.008
Active totale 5.259.100 6.420.013 7.080.953 7.277.005 8.225.362
Datorii totale 4.138.216 5.018.087 5.600.988 5.259.204 6.653.997
Număr mediu salariați 12 15 11 15 16

Analiză de risc — insolvență

1.75
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.