Activă Plătitor TVA ILFOV

HYPOKRATES GRUP S.R.L.

CUI
13772720
Reg. Comerț
J2019005570238
Înregistrată
16.03.2001
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, INT. PANSELELOR, NR.20C, CAMERA NR. 1, ET.1, cod poștal 77190
12.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7430
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 16.03.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
92.091 RON
▼ 46% vs 2024
Profit net
30.771 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
31.251 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0213 k427 k640 k854 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 366.739 RON2022 · Cifră de afaceri: 887.765 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.067.104 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.333 RON2025 · Cifră de afaceri: 92.091 RON2021 · Profit: 304.333 RON2022 · Profit: 822.059 RON2023 · Profit: 811.425 RON2024 · Profit: 93.963 RON2025 · Profit: 30.771 RON2021 · Datorii: 60.086 RON2022 · Datorii: 77.434 RON2023 · Datorii: 27.543 RON2024 · Datorii: 8.985 RON2025 · Datorii: 17.388 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HYPOKRATES GRUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 92.091 RON în 2025, cu un profit net de 30.771 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 92.091 171.333 1.067.104 887.765 366.739
Profit net 30.771 93.963 811.425 822.059 304.333
Capitaluri proprii 31.251 94.443 811.905 822.539 283.908
Active totale 48.470 103.320 833.868 898.598 343.819
Datorii totale 17.388 8.985 27.543 77.434 60.086
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7430).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.