Activă Plătitor TVA ARGEŞ

APROMAR FOREST 2001 SRL

CUI
13768974
Reg. Comerț
J2001000156032
Înregistrată
15.03.2001
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT DEALU OBEJDEANULUI COM. MORĂREŞTI, COM. MORARESTI, cod poștal 117496
6.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 15.03.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.892.696 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
72.346 RON
▲ 166% vs 2024
Capitaluri proprii
5.181.263 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
32

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,8 mil3,5 mil5,3 mil7,1 mil8,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 8.818.099 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.656.785 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.469.136 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.744.688 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.892.696 RON2021 · Profit: 953.706 RON2022 · Profit: 1.478.070 RON2023 · Profit: 1.154.554 RON2024 · Profit: 27.207 RON2025 · Profit: 72.346 RON2021 · Datorii: 1.188.193 RON2022 · Datorii: 2.129.640 RON2023 · Datorii: 3.342.165 RON2024 · Datorii: 3.399.047 RON2025 · Datorii: 2.788.264 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

APROMAR FOREST 2001 SRL a avut o cifră de afaceri de 7.892.696 RON în 2025, cu un profit net de 72.346 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.892.696 7.744.688 8.469.136 8.656.785 8.818.099
Profit net 72.346 27.207 1.154.554 1.478.070 953.706
Capitaluri proprii 5.181.263 5.418.918 5.391.711 4.237.157 3.759.087
Active totale 8.507.951 11.963.161 10.196.432 6.366.797 4.947.280
Datorii totale 2.788.264 3.399.047 3.342.165 2.129.640 1.188.193
Număr mediu salariați 32 0 30 35 40

Analiză de risc — insolvență

6.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.