Activă Plătitor TVA TIMIŞ

FANINU SRL

CUI
13727419
Reg. Comerț
J35/182/2001
Înregistrată
23.02.2001
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT PARŢA COM. PARŢA, COM. PARTA, NR.472, cod poștal 307396
2.41
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 23.02.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
110.203 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
123.893 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

058 k116 k174 k232 k291 k2021 · Cifră de afaceri: 59.782 RON2022 · Cifră de afaceri: 118.069 RON2023 · Cifră de afaceri: 99.003 RON2024 · Cifră de afaceri: 153.189 RON2025 · Cifră de afaceri: 110.203 RON2021 · Profit: 19.339 RON2022 · Profit: 25.121 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 49.996 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 290.594 RON2022 · Datorii: 270.457 RON2023 · Datorii: 280.520 RON2024 · Datorii: 271.499 RON2025 · Datorii: 279.242 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FANINU SRL a avut o cifră de afaceri de 110.203 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 110.203 153.189 99.003 118.069 59.782
Profit net 0 49.996 0 25.121 19.339
Capitaluri proprii 123.893 133.664 83.667 103.212 78.091
Active totale 396.917 398.945 357.969 373.669 368.685
Datorii totale 279.242 271.499 280.520 270.457 290.594
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.41
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.