Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

D-LINE MEDICAL INTERNATIONAL S.R.L.

CUI
13699882
Reg. Comerț
J40/1438/2001
Înregistrată
13.02.2001
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CAPITAN PREOTESCU, NR.24, AP.2
-13.74
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4646
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 13.02.2001)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
806.704 RON
▼ 21% vs 2013
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-359.040 RON
▼ 90% vs 2013
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2013

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0330 k661 k991 k1,3 mil1,7 mil2010 · Cifră de afaceri: 1.652.427 RON2011 · Cifră de afaceri: 1.353.713 RON2012 · Cifră de afaceri: 1.251.615 RON2013 · Cifră de afaceri: 1.017.425 RON2014 · Cifră de afaceri: 806.704 RON2010 · Profit: 9.437 RON2011 · Profit: 4.676 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2010 · Datorii: 658.143 RON2011 · Datorii: 382.555 RON2012 · Datorii: 383.324 RON2013 · Datorii: 315.976 RON2014 · Datorii: 539.667 RON20102011201220132014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

D-LINE MEDICAL INTERNATIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 806.704 RON în 2014, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20142013201220112010
Cifră de afaceri netă 806.704 1.017.425 1.251.615 1.353.713 1.652.427
Profit net 0 0 0 4.676 9.437
Capitaluri proprii -359.040 -189.289 -164.979 212.581 207.905
Active totale 180.627 126.687 218.345 654.046 866.048
Datorii totale 539.667 315.976 383.324 382.555 658.143
Număr mediu salariați 5 6 10 11 11

Analiză de risc — insolvență

-13.74
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4646).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.