Activă Plătitor TVA SIBIU

MIADI SRL

CUI
13671822
Reg. Comerț
J2001000048324
Înregistrată
31.01.2001
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.25, cod poștal 550275
1.83
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4774
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 31.01.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
251.960 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
69.718 RON
▼ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k207 k276 k344 k2021 · Cifră de afaceri: 344.476 RON2022 · Cifră de afaceri: 325.792 RON2023 · Cifră de afaceri: 342.581 RON2024 · Cifră de afaceri: 304.819 RON2025 · Cifră de afaceri: 251.960 RON2021 · Profit: 59.058 RON2022 · Profit: 47.468 RON2023 · Profit: 60.191 RON2024 · Profit: 41.535 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 83.237 RON2022 · Datorii: 151.529 RON2023 · Datorii: 176.750 RON2024 · Datorii: 213.240 RON2025 · Datorii: 231.527 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIADI SRL a avut o cifră de afaceri de 251.960 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 251.960 304.819 342.581 325.792 344.476
Profit net 0 41.535 60.191 47.468 59.058
Capitaluri proprii 69.718 123.121 141.777 129.054 140.643
Active totale 301.245 336.361 318.527 280.583 223.880
Datorii totale 231.527 213.240 176.750 151.529 83.237
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.83
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4774).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.