Activă Plătitor TVA HARGHITA

HARMAD S.R.L.

CUI
13667180
Reg. Comerț
J19/17/2001
Înregistrată
29.01.2001
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. CAMPUL MARE, NR.11
16.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 29.01.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
100.576 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
37.587 RON
▲ 141% vs 2024
Capitaluri proprii
65.484 RON
▲ 65% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k40 k60 k80 k101 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.909 RON2024 · Cifră de afaceri: 73.642 RON2025 · Cifră de afaceri: 100.576 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 423 RON2023 · Profit: 1.052 RON2024 · Profit: 15.605 RON2025 · Profit: 37.587 RON2021 · Datorii: 4.976 RON2022 · Datorii: 30.137 RON2023 · Datorii: 30.466 RON2024 · Datorii: 16.093 RON2025 · Datorii: 11.150 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HARMAD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 100.576 RON în 2025, cu un profit net de 37.587 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 100.576 73.642 39.909 2.000 0
Profit net 37.587 15.605 1.052 423 0
Capitaluri proprii 65.484 39.705 -900 -1.952 -2.834
Active totale 76.634 55.798 29.566 26.561 2.142
Datorii totale 11.150 16.093 30.466 30.137 4.976
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.