Activă Plătitor TVA PRAHOVA

COSAL SRL

CUI
1366159
Reg. Comerț
J1992002890295
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT PĂULEŞTII NOI COM. PĂULEŞTI, CAL. UNIRII, NR.43, cod poștal 107403
2.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4639
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.488.964 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
10.987 RON
▼ 97% vs 2024
Capitaluri proprii
755.767 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0448 k896 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.136.146 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.240.786 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.978.150 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.011.969 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.488.964 RON2021 · Profit: 56.185 RON2022 · Profit: 130.378 RON2023 · Profit: 162.426 RON2024 · Profit: 334.941 RON2025 · Profit: 10.987 RON2021 · Datorii: 613.518 RON2022 · Datorii: 1.126.685 RON2023 · Datorii: 1.425.471 RON2024 · Datorii: 1.253.496 RON2025 · Datorii: 1.308.008 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSAL SRL a avut o cifră de afaceri de 1.488.964 RON în 2025, cu un profit net de 10.987 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.488.964 2.011.969 1.978.150 2.240.786 2.136.146
Profit net 10.987 334.941 162.426 130.378 56.185
Capitaluri proprii 755.767 744.780 572.214 235.969 236.469
Active totale 1.896.330 2.062.414 2.072.859 1.482.797 898.341
Datorii totale 1.308.008 1.253.496 1.425.471 1.126.685 613.518
Număr mediu salariați 5 5 5 6 8

Analiză de risc — insolvență

2.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4639).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.