Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

FARMACIA PAEONIA SRL

CUI
13658920
Reg. Comerț
J2001000005158
Înregistrată
25.01.2001
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. CĂPITAN ION PANTEA, NR.13, BL.PARC, ET.PARTER, cod poștal 135300
-26.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 25.01.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
173.392 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-221.105 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k111 k167 k223 k279 k2021 · Cifră de afaceri: 190.892 RON2022 · Cifră de afaceri: 170.936 RON2023 · Cifră de afaceri: 156.856 RON2024 · Cifră de afaceri: 157.788 RON2025 · Cifră de afaceri: 173.392 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 202.927 RON2022 · Datorii: 210.913 RON2023 · Datorii: 221.314 RON2024 · Datorii: 243.467 RON2025 · Datorii: 278.549 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARMACIA PAEONIA SRL a avut o cifră de afaceri de 173.392 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 173.392 157.788 156.856 170.936 190.892
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -221.105 -192.276 -168.243 -149.476 -137.816
Active totale 57.444 51.191 53.071 61.437 65.111
Datorii totale 278.549 243.467 221.314 210.913 202.927
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-26.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.