Activă BRAŞOV

MUNTINVEST SRL

CUI
13639562
Reg. Comerț
J08/36/2001
Înregistrată
16.01.2001
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. IULIU MANIU, NR.39, cod poștal 500091
4.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 16.01.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
115.981 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
255.653 RON
▲ 108% vs 2024
Capitaluri proprii
1.321.548 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0350 k700 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 145.159 RON2022 · Cifră de afaceri: 106.656 RON2023 · Cifră de afaceri: 108.818 RON2024 · Cifră de afaceri: 98.120 RON2025 · Cifră de afaceri: 115.981 RON2021 · Profit: 36.695 RON2022 · Profit: 11.952 RON2023 · Profit: 23.821 RON2024 · Profit: 122.997 RON2025 · Profit: 255.653 RON2021 · Datorii: 1.313.255 RON2022 · Datorii: 1.171.063 RON2023 · Datorii: 1.123.246 RON2024 · Datorii: 1.750.641 RON2025 · Datorii: 1.675.069 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MUNTINVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 115.981 RON în 2025, cu un profit net de 255.653 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 115.981 98.120 108.818 106.656 145.159
Profit net 255.653 122.997 23.821 11.952 36.695
Capitaluri proprii 1.321.548 1.065.895 941.004 917.183 905.231
Active totale 2.994.615 2.815.542 2.063.253 2.088.246 2.218.486
Datorii totale 1.675.069 1.750.641 1.123.246 1.171.063 1.313.255
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.