Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

AGRO TRADE GRAINS S.R.L.

CUI
13635412
Reg. Comerț
J13/514/2001
Înregistrată
12.01.2001
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. STRĂJERULUI, NR.24, cod poștal 900204
-11.69
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 12.01.2001)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
31.579 RON
▼ 94% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-96.699.469 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 40% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 mil75 mil113 mil150 mil188 mil2021 · Cifră de afaceri: 257.225 RON2022 · Cifră de afaceri: 391.284 RON2023 · Cifră de afaceri: 345.414 RON2024 · Cifră de afaceri: 499.617 RON2025 · Cifră de afaceri: 31.579 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 55.106 RON2023 · Profit: 2.845.937 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 187.562.684 RON2022 · Datorii: 185.766.030 RON2023 · Datorii: 180.913.083 RON2024 · Datorii: 170.181.276 RON2025 · Datorii: 167.620.544 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRO TRADE GRAINS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 31.579 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 31.579 499.617 345.414 391.284 257.225
Profit net 0 0 2.845.937 55.106 0
Capitaluri proprii -96.699.469 -96.106.038 -93.692.765 -96.589.083 -96.644.188
Active totale 62.308.928 65.463.091 78.730.958 80.574.329 82.271.294
Datorii totale 167.620.544 170.181.276 180.913.083 185.766.030 187.562.684
Număr mediu salariați 3 5 5 4 4

Analiză de risc — insolvență

-11.69
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.