Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CARPATIA REGIA IMPOREX SRL

CUI
13598527
Reg. Comerț
J2000011599405
Înregistrată
15.12.2000
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE SILIŞTEA, NR.6, CAMERA 2, BL.4, SC.1, ET.4, AP.45, cod poștal 23351
12.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 15.12.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.620.366 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
687.587 RON
▲ 0% vs 2024
Capitaluri proprii
4.190.503 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0524 k1,0 mil1,6 mil2,1 mil2,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.458.434 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.872.278 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.971.872 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.374.719 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.620.366 RON2021 · Profit: 511.875 RON2022 · Profit: 815.140 RON2023 · Profit: 593.779 RON2024 · Profit: 689.087 RON2025 · Profit: 687.587 RON2021 · Datorii: 627.071 RON2022 · Datorii: 392.531 RON2023 · Datorii: 415.360 RON2024 · Datorii: 596.537 RON2025 · Datorii: 845.373 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CARPATIA REGIA IMPOREX SRL a avut o cifră de afaceri de 2.620.366 RON în 2025, cu un profit net de 687.587 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.620.366 2.374.719 1.971.872 1.872.278 1.458.434
Profit net 687.587 689.087 593.779 815.140 511.875
Capitaluri proprii 4.190.503 3.502.917 2.813.829 2.220.051 1.404.911
Active totale 5.029.176 4.099.454 3.229.189 2.612.582 2.031.982
Datorii totale 845.373 596.537 415.360 392.531 627.071
Număr mediu salariați 10 10 9 8 7

Analiză de risc — insolvență

12.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.