Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TRESCAL ROMANIA SRL

CUI
13587714
Reg. Comerț
J2000011441401
Înregistrată
12.12.2000
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL RAHOVEI, NR.266-268, CORP 2. PARTER. AXELE B 1/2 -D STÂLPII 1-9. CAMERA 12
7.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
25 ani (din 12.12.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.144.949 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
721.148 RON
▲ 73% vs 2024
Capitaluri proprii
2.415.512 RON
▲ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
11
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,5 mil3,7 mil4,9 mil6,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.181.927 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.370.930 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.136.339 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.761.277 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.144.949 RON2021 · Profit: 461.448 RON2022 · Profit: 588.455 RON2023 · Profit: 210.405 RON2024 · Profit: 416.435 RON2025 · Profit: 721.148 RON2021 · Datorii: 2.278.470 RON2022 · Datorii: 2.336.149 RON2023 · Datorii: 1.888.766 RON2024 · Datorii: 1.124.352 RON2025 · Datorii: 1.471.294 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TRESCAL ROMANIA SRL a avut o cifră de afaceri de 6.144.949 RON în 2025, cu un profit net de 721.148 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.144.949 5.761.277 5.136.339 4.370.930 4.181.927
Profit net 721.148 416.435 210.405 588.455 461.448
Capitaluri proprii 2.415.512 1.694.364 1.277.936 1.067.531 479.076
Active totale 3.891.541 2.819.836 3.181.224 3.423.591 2.761.535
Datorii totale 1.471.294 1.124.352 1.888.766 2.336.149 2.278.470
Număr mediu salariați 11 11 11 10 0

Analiză de risc — insolvență

7.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.