Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CENTRUL MEDICAL NICOMED SRL

CUI
13478334
Reg. Comerț
J2000009714401
Înregistrată
27.10.2000
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARMONIEI, NR.30, cod poștal 20725
-1.58
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 27.10.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.609.226 RON
▼ 40% vs 2024
Profit net
80.085 RON
▲ 105% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.018.073 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,8 mil3,6 mil5,4 mil7,2 mil9,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.291.106 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.826.027 RON2023 · Cifră de afaceri: 9.042.140 RON2024 · Cifră de afaceri: 7.743.949 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.609.226 RON2021 · Profit: 5.285 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 32.052 RON2024 · Profit: 39.062 RON2025 · Profit: 80.085 RON2021 · Datorii: 4.563.743 RON2022 · Datorii: 4.391.591 RON2023 · Datorii: 4.644.749 RON2024 · Datorii: 5.613.642 RON2025 · Datorii: 5.275.920 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRUL MEDICAL NICOMED SRL a avut o cifră de afaceri de 4.609.226 RON în 2025, cu un profit net de 80.085 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.609.226 7.743.949 9.042.140 7.826.027 6.291.106
Profit net 80.085 39.062 32.052 0 5.285
Capitaluri proprii -1.018.073 -1.098.159 -1.137.221 -1.105.537 505.000
Active totale 4.257.847 4.515.483 3.507.528 3.286.054 5.068.743
Datorii totale 5.275.920 5.613.642 4.644.749 4.391.591 4.563.743
Număr mediu salariați 0 48 41 79 50

Analiză de risc — insolvență

-1.58
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.