Activă Plătitor TVA IAŞI

AGILENT SRL

CUI
13370994
Reg. Comerț
J2000000689223
Înregistrată
19.09.2000
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. VOINEŞTI, NR.56, cod poștal 700620
7.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6290
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 19.09.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.982.986 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
930.129 RON
▲ 25% vs 2024
Capitaluri proprii
930.369 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0556 k1,1 mil1,7 mil2,2 mil2,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 896.498 RON2022 · Cifră de afaceri: 984.382 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.781.196 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.723.900 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.982.986 RON2021 · Profit: 449.283 RON2022 · Profit: 504.267 RON2023 · Profit: 1.912.576 RON2024 · Profit: 742.584 RON2025 · Profit: 930.129 RON2021 · Datorii: 34.041 RON2022 · Datorii: 55.051 RON2023 · Datorii: 589.951 RON2024 · Datorii: 330.708 RON2025 · Datorii: 1.254.636 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGILENT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.982.986 RON în 2025, cu un profit net de 930.129 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.982.986 1.723.900 2.781.196 984.382 896.498
Profit net 930.129 742.584 1.912.576 504.267 449.283
Capitaluri proprii 930.369 742.824 2.042.775 504.507 449.523
Active totale 2.185.005 1.073.532 2.632.726 559.558 483.564
Datorii totale 1.254.636 330.708 589.951 55.051 34.041
Număr mediu salariați 6 6 6 6 7

Analiză de risc — insolvență

7.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6290).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.