Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HAO YUNG IMP-EXP S.R.L.

CUI
13304060
Reg. Comerț
J40/7821/2000
Înregistrată
25.08.2000
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CAP. ION STÂNGĂ, NR.23, cod poștal 22541
2.27
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4649
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 25.08.2000)

Date financiare 2014

Cifră de afaceri netă
337.992 RON
▲ 1% vs 2013
Profit net
19.866 RON
▲ 12% vs 2013
Capitaluri proprii
385.152 RON
▲ 5% vs 2013
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2013

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0205 k410 k615 k820 k1,0 mil2010 · Cifră de afaceri: 306.492 RON2011 · Cifră de afaceri: 372.805 RON2012 · Cifră de afaceri: 295.661 RON2013 · Cifră de afaceri: 333.756 RON2014 · Cifră de afaceri: 337.992 RON2010 · Profit: 27.442 RON2011 · Profit: 19.036 RON2012 · Profit: 12.246 RON2013 · Profit: 17.778 RON2014 · Profit: 19.866 RON2010 · Datorii: 611.601 RON2011 · Datorii: 683.595 RON2012 · Datorii: 610.471 RON2013 · Datorii: 841.624 RON2014 · Datorii: 1.025.273 RON20102011201220132014
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAO YUNG IMP-EXP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 337.992 RON în 2014, cu un profit net de 19.866 RON.

Indicator (RON) 20142013201220112010
Cifră de afaceri netă 337.992 333.756 295.661 372.805 306.492
Profit net 19.866 17.778 12.246 19.036 27.442
Capitaluri proprii 385.152 365.285 347.508 335.261 316.226
Active totale 1.392.914 1.204.580 942.237 1.016.437 910.963
Datorii totale 1.025.273 841.624 610.471 683.595 611.601
Număr mediu salariați 2 2 0 2 1

Analiză de risc — insolvență

2.27
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2014. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4649).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.