Activă CLUJ

FERMIERUL SRL

CUI
13162675
Reg. Comerț
J12/706/2000
Înregistrată
04.07.2000
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII DE ZAHĂR, NR.109, cod poștal 400624
-27.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 04.07.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
36 RON
Capitaluri proprii
-170.476 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k100 k151 k201 k251 k2021 · Cifră de afaceri: 114.616 RON2022 · Cifră de afaceri: 43.129 RON2023 · Cifră de afaceri: 14.251 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.221 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 675 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 36 RON2021 · Datorii: 250.913 RON2022 · Datorii: 213.339 RON2023 · Datorii: 207.215 RON2024 · Datorii: 210.816 RON2025 · Datorii: 212.874 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FERMIERUL SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 36 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 1.221 14.251 43.129 114.616
Profit net 36 0 675 0 0
Capitaluri proprii -170.476 -170.512 -169.032 -169.707 -112.010
Active totale 42.398 40.304 38.183 43.632 138.903
Datorii totale 212.874 210.816 207.215 213.339 250.913
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-27.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.