Activă Plătitor TVA DOLJ

PHARMA PLUS SRL

CUI
13021447
Reg. Comerț
J16/227/2000
Înregistrată
18.05.2000
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, PŢA. UNIRII, BL.N PARTER, cod poștal 200136
3.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
26 ani (din 18.05.2000)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.667.426 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
4.378.410 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,8 mil5,7 mil8,5 mil11 mil14 mil2021 · Cifră de afaceri: 12.627.970 RON2022 · Cifră de afaceri: 13.450.863 RON2023 · Cifră de afaceri: 14.234.408 RON2024 · Cifră de afaceri: 13.655.117 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.667.426 RON2021 · Profit: 28.052 RON2022 · Profit: 6.131 RON2023 · Profit: 6.278 RON2024 · Profit: 701.279 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 9.835.189 RON2022 · Datorii: 10.186.057 RON2023 · Datorii: 9.930.762 RON2024 · Datorii: 7.289.620 RON2025 · Datorii: 7.290.998 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PHARMA PLUS SRL a avut o cifră de afaceri de 10.667.426 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.667.426 13.655.117 14.234.408 13.450.863 12.627.970
Profit net 0 701.279 6.278 6.131 28.052
Capitaluri proprii 4.378.410 4.534.017 5.424.244 5.417.966 5.411.835
Active totale 11.669.408 11.823.637 15.355.006 15.604.023 15.247.024
Datorii totale 7.290.998 7.289.620 9.930.762 10.186.057 9.835.189
Număr mediu salariați 8 12 15 14 14

Analiză de risc — insolvență

3.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.